1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Подарувам Spigen Galaxy S7 Edge Case Neo Hybrid Crystal case

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од AleksandarT, 7 ноември 2018.

 1. AleksandarT

  AleksandarT
  Gaining Experience

  106
  115
  24 Февруари 2011
  Како што кажува насловот подарувам користена футрола Spigen Neo Hybrid Crystal за S7 Edge.
  Пораки во ПП.
  upload_2018-11-7_20-51-35.png
  upload_2018-11-7_20-51-44.png
  upload_2018-11-7_20-52-7.png upload_2018-11-7_20-52-14.png
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 2. angeld

  angeld
  Gaining Experience

  129
  120
  2 Декември 2013
  Машко
  Spigen и вечно зачуван е телефонот :D
   
Слични теми
 1. Ron0n

  Проценка Samsung Galaxy S6 Edge Gold

  Ron0n, 18 Април 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,521
 2. Martinovski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  336
 3. Speedster
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  373
 4. Bozoo
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  505
 5. SpiritBond
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  515
Вчитување...

Сподели

Вчитување...