• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Spiderman Miles Morales PS4/PS5

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

prolivot

Gaining Experience
28 декември 2014
250
290
Купена од галерија. Има free upgrade на ps5.

2900 денари
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,571
Мислења
820,918
Членови
28,236
Најнов член
Bubce30
На врв Дно