• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Специјална понуда за сите членови на IT.com.mk

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Во соработка со iZak, IT.com.mk за сите свои членови најавува специјална понуда на Apple MacBook White 13.3'' со 2 GB RAM, 2.4 GHz, 160 GB HDD.Понудата важи за сите регистрирани членови на IT.com.mk.

За повеќе информации обратете се:
- на телефон 023 224 669
- на е-маил [email protected]
- преку ПП до StarBuck

Понудата е со ограничен временски период, затоа ако сте заинтересирани не чекајте! :)
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,217
16,736
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
10x

A нешто друго имаат ли да ни понудат или?
 

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1,049
53
Стварно, ако е експлузивна понуда треба да има цена која укажува колку е реално експлузивна во однос на оргиналната:rolleyes:.
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
A cena za ovaa specijalna ponuda?
Posto ne e logicno za cena da se prasuva preku PP ili telefon ako ponudata e za site clenovi na it.com.mk :ermm:
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Posto ne se kazuva cena ovaa ponuda moze da se racuna kako neseriozna i nebitna. Sto spored mene ne e dobro za renometo na istata kompanija .... posto vaka kaj mene uste sega pocna da sozdava odbivnost. I prasanje e dali vredi da se poseti vakva neseriozna prodavnica.:ua::ua::ua:
 

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1,049
53
ЦЦЦ, чекајте бре малку вака никогаш нема да ја кажат цената.
Не се прави така тоа.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Многу е безвеза напразно да претпоставувате негативни работи.

Информации за контакт имате, тој што е навистина заинтересиран ќе си праша :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,972
Мислења
853,904
Членови
29,621
Најнов член
unnamed192
На врв Дно