1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Спасување на .bip фајлови?

Дискусија во форумот 'Компјутерска безбедност' започната од skullmonkey, 22 Јуни 2018.

 1. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,095
  3,013
  2 Септември 2012
  Машко
  Сега прв пат ја уклучив ја немам тестирано до сега.
  Ако си ја пробал опцијава, тогаш јбг. :eek:
   
 2. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  2,046
  3,364
  7 ноември 2014
  Машко
  Сега и јас ја пуштив, кога пробав да зачувам слика преку Photoshop почна да ми јавува ерори дека фајлот не постои...среќа ми текна дека ова е проблемот.
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 3. moongose

  moongose
  Unstoppable

  1,820
  2,051
  19 Јули 2013
  Така го закачил :)
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Avid

  Avid
  Unbeatable

  3,481
  5,054
  21 Јануари 2009
  Хааааа, ништо чудно. Арно што ти текна.
   
 5. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,874
  2,993
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Да знаете на каков банслен, аматерски начин е лапнат вирусов.,... срам ми е да кажам :)
  (Не е од ХБО)
   
 6. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,095
  3,013
  2 Септември 2012
  Машко
  кажи кажи кажи !!! :p

  clip-art-waiting-198380.jpg
   
 7. krema

  krema
  Professor

  8,987
  8,742
  24 Јуни 2009
  Машко
  клик хир ту енларџ јур ..... :D
   
  На Zippo му/ѝ се допаѓа ова.
 8. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  2,046
  3,364
  7 ноември 2014
  Машко

  CLICK HERE TO DOWNLOAD GTA VI!
   

Сподели

Вчитување...