• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

SPASUVAJTE SO NEKOJA DOBRA SIMULACIJA SO KOLKI:D

  • Ја почнал/а темата
  • #1

daceee90

Intern
2 март 2008
234
9
vaka imam konfiguracija CPU-2400 RAM 256 VGA G-Force 4 mx 440 na 64 video ram daj te nekoja simulacija so koli so mi ogovarala na ovoj PC pozzzz
 

Wizardion

Intern
2 март 2008
111
1
Пробај ја Flat Out 1/2 има две верзии... Би се играла на твојата конфигурација.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,549
Мислења
859,233
Членови
29,947
Најнов член
bobimila
На врв Дно