1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Spanner head молба

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од alkibijad01, 26 Август 2019.

 1. alkibijad01

  alkibijad01
  Gaining Experience

  146
  124
  8 oктомври 2016
  Поштовано пучанство, има ли некој да ми позајми spanner head штрафцигер како на сликата. Благодарам однапред[​IMG]

  Sent from my Redmi
   
 2. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,675
  3,054
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Јас имам ваков ама не сум веќе скопје инаку ќе ти го позајмев да завршиш работа
   
Слични теми
 1. HijackHacker
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,360
 2. Dr.Delete
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,445
 3. Revan
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,328
 4. Zimrie
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  844
 5. Winncoot
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  489
Вчитување...

Сподели

Вчитување...