• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

совет за веб камера

  • Ја почнал/а темата
  • #1

vladomkd

Баниран/a
22 август 2007
114
0
ми треба совет за солидна веб камера што би коштала околу 500-600 денари.

фала!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

vladomkd

Баниран/a
22 август 2007
114
0
мене некако повеќе ми фаќа око DLV-B30. ми се чини дека повеќето од делукс камериве ги имаат истите оптички елементи...
 

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
сите delux камери користат sonix чипови, најчесто разликата е само во надворешната пластика.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

vladomkd

Баниран/a
22 август 2007
114
0
претпоставував дека е така, цената укажува на тоа. најверојатно изборот ќе падне на некоја делукс...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,793
Мислења
850,520
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно