• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Најдобар одговор Совет за бела техника

Статус
Оваа тема е решена! Одете до решението…
  • Ја почнал/а темата
  • #1

TheArtistoCat

Intern
21 април 2021
4
3
Скопје
Здраво на сите! Сакам да ви се заблагодарам што погледнавте во темава.
Ми треба совет за неколку работи од Бела техника, секогаш мислам дека е подобро да прашаш отколку да се правиш сезнајко.
За фриждер гледам LG - ама го чекам да го спуштат од 40к, па потоа би го земал.
Исто така за машина за перење се мислев да земам 2 во 1 но изборот е слаб а не ми се дава 40к на самсунг од LG немаат нешто лагер колку што гледам.
Се одлучив за посебно и ќе ги ставам една врз друга со сталак.
Машината за перење која ја избрав - LG
Машина за сушење немам најдено, ако имате некој добар предлог би ви бил благодарен, исто како и за машина за садови (Вградена во кујната барам)

Благодарам однапред за сите совети / искуства!
 
Оваа тема е решена! Одете до решението…

DonFrozex

Practice makes perfect
9 јуни 2011
1,094
1,350
Здраво и добре дојде на форумов.

Има дедицирана тема за овие работи, така да би било фино ако може админ да го префрли твоето мислење таму и продолжите со разговор во таа тема.

Поздрав
 
Статус
Оваа тема е решена! Одете до решението…

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,778
Мислења
850,348
Членови
29,473
Најнов член
Hokii
На врв Дно