• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Sovet okolu LAPTOP HP

coko100

Intern
1 април 2011
1
0
kolku pari bi dale za HP pavilion dv9700 17"

cpu: amd turion x2 2.0gh
ram 3 gb
nvidia g force 8400m gs
hdd: 500 gb

mene mi gi nudat za 17000den vo dobra sostojba e????????????????????
????????????????????????????????????????????????
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,130
Мислења
878,501
Членови
30,747
Најнов член
Red...Devil
На врв Дно