• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Soundbar Sony HTSF201

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1,185
1,497
Скопје
Продавам саундбар Sony HTSF201, купен од Техномаркет, под гаранција до Октомври 2021. Го продавам бидејќи купив појачало и сараунд.

Спецификации:

 • Димензии: 580x64x95mm
 • Јачина: 80W
 • Инпути и аутпути: HDMI™(ARC),Optical-audio input,USB type A
 • Bluetooth: 4.2
 • Dolby® Digital,Dolby® Dual mono,LPCM 2ch
 • 2.1ch (built-in Subwoofer)
Цена: 6500 денари (купен 10500)

sony.jpeg
 
 • Ја почнал/а темата
 • #6

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1,185
1,497
Скопје
Одлична цена и зделка. За 5000 ни ѓубре soundbar не може да купите.
Мислам дека на многу луѓе не им одговара бојата :) да беше црн до сега ќе се продадеше 100 пати
 
 • Ја почнал/а темата
 • #8

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1,185
1,497
Скопје
Продаден на @corpz, со здравје да си го користи. Може клуч
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно