• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Soundbar Sony HT-S40R 5.1Ch искуство?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

sasemkd

Gaining Experience
24 јануари 2010
242
71
Искуство со Soundbar Sony HT-S40R 5.1Ch дали некој го има и дали е добар?

 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,713
Мислења
863,124
Членови
30,059
Најнов член
Tihomir82
На врв Дно