1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Сообраќај

Дискусија во форумот 'Останато' започната од CofD, 8 Август 2011.

 1. CofD

  CofD
  Intern

  259
  24
  17 Август 2010
  Дали ако ставам iFrame од Х веб страна на У веб страна ќе се брои сообраќај на Х кога ќе ја посетат У страната? :)
   
  1 person likes this.
 2. NERD.

  NERD.
  Gaining Experience

  1,377
  344
  19 Април 2010
  Машко
  Да. :)
   
  1 person likes this.

Сподели

Вчитување...