1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Sony XZ3 64 GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 14 Јуни 2019.

 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  285
  247
  9 Јуни 2012
  Машко
  Дечки една проценка ако може за телефончево купен е од телеком ноември 2018 со гаранција е до 2020 Ноември месец,како бонус има и осигурување телефонот што значи дека ако ви се скрши без пари ке го поправат тоа е се покриено до 2020 година.Телефонот е во супер состојба батерија коска,до сега не е бил оштетен на било каков начин.

  Sony Xperia XZ3 - Full phone specifications
   
 2. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  285
  247
  9 Јуни 2012
  Машко
 3. neW1

  neW1
  Gaining Experience

  650
  117
  10 Мај 2007
 4. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  285
  247
  9 Јуни 2012
  Машко
  Ако може темава да се смени во продавам затоа што нема проценка од никој цена би била 22.000 денари
   
 5. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  285
  247
  9 Јуни 2012
  Машко
  up ! 21.500 денари.
   
 6. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  285
  247
  9 Јуни 2012
  Машко
  Update :може и замена за послаб некој телефон со ваша доплата.
   
 7. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  285
  247
  9 Јуни 2012
  Машко
 8. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  285
  247
  9 Јуни 2012
  Машко
  Bumpce! 20.500
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  285
  247
  9 Јуни 2012
  Машко
  Up! 19.000 denari.
   
Слични теми
 1. sumi
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,429
 2. barce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  893
 3. xnickx

  Проценка Sony Xperia Z1

  xnickx, 11 Јуни 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  629
 4. gremlin
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  430
 5. CaKi_PrO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  261
Вчитување...

Сподели

Вчитување...