1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Sony XZ3 64 GB Black T-mobile

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 20 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  313
  268
  9 Јуни 2012
  Машко
  Здраво дечки една проценка за следново телефонче (4ГБ рам)
  Sony Xperia XZ3 - Full phone specifications

  Користен една година уште една година гаранција од т-мобиле до ноември 2020.Телефонот е осигуран од било какви оштетувања до гаранцијата.До сега нема ништо сменето на него користен е со маска од позади цело време напред има ситни гребаници на стаклото што не сметаат никако.Може да се види во било кое време.Слики ќе ставам денес подоцна.
   
  Последна промена: 20 Јануари 2020
 2. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,970
  26,670
  4 Септември 2008
  Која верзија е 4 или 6
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,374
  3,696
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  4
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,970
  26,670
  4 Септември 2008
  Леле слепец сум, пардон!

  Моја проценка 14к.
   
 5. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  313
  268
  9 Јуни 2012
  Машко
  IMG_20200120_152635.jpg MVIMG_20200120_152347.jpg MVIMG_20200120_152340.jpg

  14.000 denari.
   

  Прикачени датотеки:

 6. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  313
  268
  9 Јуни 2012
  Машко
  Prodadeno nadvor of forumov za 13k . Kluc :)
   
  mnikolce, GGTT1, gocetan и на уште 1 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...