1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Sony Xperia XZ3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од enterprise, 18 Септември 2019.

 1. enterprise

  enterprise
  Gaining Experience

  53
  55
  25 Септември 2013
  Машко
  Ве молам за една процена на телефонов, се работи за Sony Xperia XZ3 (H9436 - Black), купен вчера од A1, dual sim, вклучен еднаш и апдејтиран до последна софтверска верзија.

  [​IMG]

  Specs: Sony Xperia XZ3 - Full phone specifications
   
 2. despotovikj

  despotovikj
  On your way to fame

  1,047
  507
  7 Март 2014
  Машко
 3. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,816
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
 4. enterprise

  enterprise
  Gaining Experience

  53
  55
  25 Септември 2013
  Машко
  Благодарам на проценките, оди по цена од 20К, фиксно.
   
 5. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  381
  307
  9 Јули 2018
  Машко
  Извини друже вака али повеќе од 14к не се надевај да го дадеш
   
  На Иванчо, Draynor, Tomekk и уште 3 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. hmmm
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,014
 2. Necromancer
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,150
 3. alekcackko
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,623
 4. Saso PC
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  333
Вчитување...

Сподели

Вчитување...