• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Sony WH-CH710N

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

teokitan

Gaining Experience
11 октомври 2017
127
65
Продавам noise cancelling Sony слушалки, WH-CH710N.

Купени септември-октомври 2020, користени се на се околу 30 часа. Имаат одлична батерија, rated 35 часа, со noise cancelling малку помалку ама сепак далеку повеќе од доволно. На ново чинат 9.000 денари.

Имам гаранција (ама истекува сега некаде), кутија и вклучен AUX кабел.

Цена: 7.000 денари
Достава: моја низ Скопје или карго за други градови
IMG_20210222_135920~2.jpg
 

Enis-Phantom

Gaining Experience
18 ноември 2013
341
428
Небитно
Извини вака колега но може немаш видено чисто нови се моментално таа цена
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

teokitan

Gaining Experience
11 октомври 2017
127
65
Хм, се извинувам. Јас гледав по цените во галерија и anhoch.

Фала многу на препораката. Бидејќи сега би требало да ги продадам за макс. 5.000 денари, што би значело дека замена не би ми се исплатела, слушалките се повлекуваат од продажба. Може клуч.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,128
Мислења
838,954
Членови
29,038
Најнов член
Aspasija42
На врв Дно