Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Sony WH-CH510

Статус
Затворена за нови мислења.

TouchIT

On your way to fame
9 јули 2018
747
506
TouchIT додаде нов оглас:

Sony WH-CH510 - 1.400 ден.

Продавам Sony WH-CH510 одлично сочувани, целосно пакување купени 2021 год користени само 5-10 пати, ги продавам бидејќи немам потреба, гаранција немаат, мн квалитетен звук за таа цена

Цена: 1400 ден

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.093
Мислења
955.286
Членови
34.499
Огласи
2.306
Најнов член
User28472
На врв Дно