• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Sony WH-1000XM4

Статус
Затворена за нови мислења.

omegaRED

Unstoppable
13 септември 2011
2.426
3.119
Скопје
omegaRED's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5800X & NZXT Kraken X63
Motherboard
ASUS TUF Gaming X570 Plus
Storage
2xSilicon Power P34A80 1TB, 6TB WD Red + 2TB Toshiba +1TB WD Blue
PSU
CoolerMaster Vanguard V1000
RAM
4 x 8GB Kingston HyperX @ 3600 MHz
Video card
MSI RTX 3080 Suprim X
Case
NZXT H710i black/white
Mouse
Logitech G903 Lightspeed
Keyboard
MSI Vigor GK50 low profile
Audio
SteelSeries Arctis Pro Wireless & Logitech X540
Monitor
LG UltraWide 38WN95C-W
OS
Windows 10 x64 Pro
Продавам bluetooth слушалки Sony WH-1000XM4.

Нема баш потреба да трошам многу зборови за овој модел, во врвот на bluetooth consumer grade noise-cancelling слушалки. Добар звук, полн но не доминирачки бас, релативно неутрален но сепак накај топол звук, многу features (speak to chat, palm ambient mode, auto play/pause), одличен noise cancelling, SBC + LDAC кодеци, bluetooth multipoint (само со SBC) итн итн.

Одлично зачувани без траги од користење. Со hard case. Донесени се од Германија.

Моментална цена во Анхоч/Галерија 300 евра, CU 250 евра + достава + царина + ДДВ над 330 евра.

На продажба за 230 евра / 14.000 денари.
 

Атачменти

 • 20220126_161337.jpg
  20220126_161337.jpg
  368,1 KB · Прегледи: 151
 • 20220126_161348.jpg
  20220126_161348.jpg
  423,3 KB · Прегледи: 158
 • 20220126_161352.jpg
  20220126_161352.jpg
  418,7 KB · Прегледи: 153
 • 20220126_161408.jpg
  20220126_161408.jpg
  430,8 KB · Прегледи: 150
 • 20220126_161417.jpg
  20220126_161417.jpg
  389,8 KB · Прегледи: 151
 • 20220126_161432.jpg
  20220126_161432.jpg
  395,8 KB · Прегледи: 153

omegaRED

Unstoppable
13 септември 2011
2.426
3.119
Скопје
omegaRED's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5800X & NZXT Kraken X63
Motherboard
ASUS TUF Gaming X570 Plus
Storage
2xSilicon Power P34A80 1TB, 6TB WD Red + 2TB Toshiba +1TB WD Blue
PSU
CoolerMaster Vanguard V1000
RAM
4 x 8GB Kingston HyperX @ 3600 MHz
Video card
MSI RTX 3080 Suprim X
Case
NZXT H710i black/white
Mouse
Logitech G903 Lightspeed
Keyboard
MSI Vigor GK50 low profile
Audio
SteelSeries Arctis Pro Wireless & Logitech X540
Monitor
LG UltraWide 38WN95C-W
OS
Windows 10 x64 Pro
13.500 денари
 

omegaRED

Unstoppable
13 септември 2011
2.426
3.119
Скопје
omegaRED's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5800X & NZXT Kraken X63
Motherboard
ASUS TUF Gaming X570 Plus
Storage
2xSilicon Power P34A80 1TB, 6TB WD Red + 2TB Toshiba +1TB WD Blue
PSU
CoolerMaster Vanguard V1000
RAM
4 x 8GB Kingston HyperX @ 3600 MHz
Video card
MSI RTX 3080 Suprim X
Case
NZXT H710i black/white
Mouse
Logitech G903 Lightspeed
Keyboard
MSI Vigor GK50 low profile
Audio
SteelSeries Arctis Pro Wireless & Logitech X540
Monitor
LG UltraWide 38WN95C-W
OS
Windows 10 x64 Pro
Резервирани.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 

omegaRED

Unstoppable
13 септември 2011
2.426
3.119
Скопје
omegaRED's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5800X & NZXT Kraken X63
Motherboard
ASUS TUF Gaming X570 Plus
Storage
2xSilicon Power P34A80 1TB, 6TB WD Red + 2TB Toshiba +1TB WD Blue
PSU
CoolerMaster Vanguard V1000
RAM
4 x 8GB Kingston HyperX @ 3600 MHz
Video card
MSI RTX 3080 Suprim X
Case
NZXT H710i black/white
Mouse
Logitech G903 Lightspeed
Keyboard
MSI Vigor GK50 low profile
Audio
SteelSeries Arctis Pro Wireless & Logitech X540
Monitor
LG UltraWide 38WN95C-W
OS
Windows 10 x64 Pro
Продадени.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.303
Мислења
892.291
Членови
31.482
Огласи
19
Најнов член
silmapopse
На врв Дно