• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Sony VAIO

  • Ја почнал/а темата
  • #1

paneval

Intern
2 март 2008
178
1
Каде може во Македонија да најдам Sony VAIO лаптоп, се разбира со најповолни цени :bravo:
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Имаш во Невада и Анхоч сигурно, чат-пат во Германос за други продавници не знам. Мислам дека во Невада имаш најголем избор на Sony производи.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,760
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно