• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Sony Playstation 3, 500gb, 2 контролера, 29 игри

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Saso PC

Gaining Experience
5 април 2018
165
150
Продавам Playstation 3 одлично сочувано и чистено без ниту една забелешка.

Сонито е трајно софтверски чипувано и нема потреба од hen на секое палење.

Има надграден hdd на 500gb и моментално ги има најдобрите 29 игри за ps3.

Со него доаѓаат два контролера од кој едниот комплетно исправен, а на другиот не работат задните копчиња но на предните може да се играат скоро сите игри.

Цена: 6000 ден. фиксна
20210516_222943.jpg 20210516_223206.jpg 20210516_222850.jpg 20210516_222844.jpg 20210516_222900.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,726
Мислења
856,112
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно