Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Sony паметни телефони - генерална дискусија

psyside

Rising Star
4 септември 2008
30.193
31.330
psyside's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 [email protected] + PCCooler X5
Motherboard
Asrock B450 HDV
Storage
970 EV0 Plus 500GB
PSU
Evga 750W BQ
RAM
2x8GB Hyper X Predator@ 3200
Video card
Asus RTX Dual EVO 2060 Super
Case
CM Masterbox E500 with ODD
Mouse
Cooler Master Storm Spawn + Corsair 140/Zalman ZM-F4
Keyboard
Logitech G910
Monitor
Asus PA328Q Pro Art
OS
WIN 10 Pro X64

Mr.47

Gaining Experience
13 февруари 2018
197
135
Добро е, се поправија, сега е со вистински попуст, иако основната цена останува покачена.

1 V = 89990 =>71990 + солени слушалки
1 IV = 79990 => 59990(овој е симнат за 2000) + солени слушалки
1716467680766.jpeg
 
23 март 2012
17
22
Апгрејд од 5II ,одлично телефонче со одлична камера,посебно од макро можноста и оптичкиот зум од 7.1.


Rh5gSGJ.jpeg
UWVW1Om.jpeg


gQHsi95.jpeg
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.119
Мислења
974.981
Членови
35.425
Најнов член
Malcolm
На врв Дно