1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Sony MDR-RF840RK безжични слушалки

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од skullmonkey, 12 Септември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,164
  3,295
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Продавам Sony MDR-RF840RK безжични слушалки кои работат на РФ (радио фрекфенција).
  • Полнењето е со док, безжично.
  • Користени се 5 пати.
  • Се врзуваат на уредите преку 3.5 инчен аудио џек.
  • Спакувани се и седат така. Не ги вадам за сликање, немаат никакви оштетувања нит слушалките нит докот нит предавателот.
  IMG_8011.JPG IMG_8012.JPG

  Цена: 3000 денари
   
  Последна промена: 15 Септември 2019
  На G4M3R му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,903
  3,356
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 3. G4M3R

  G4M3R
  On your way to fame

  618
  609
  26 Јуни 2012
  Машко
  По сони, поновите се RF855 и чинат ~4500ден. Нешто под таа сума..
   
  Изменето од модератор: 12 Септември 2019
  На itstheigyg и skullmonkey им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,164
  3,295
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  50 евра е коректна цена?
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,903
  3,356
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Грешен модел сум видел за претходната проценка, 50 евра да, мислам и јас дека е коректна цена
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,164
  3,295
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Одат на продажба: 3000 денари
   

Сподели

Вчитување...