1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Sony KDL-40R450B

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од vladimir171, 6 Декември 2018.

 1. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Ако може една проценка на телевизорот од насловот (Sony KDL-40R450B)
  -го имам 3 години
  -земен е од галерија
  -стои закачен на ѕид од прв ден, а оригиналното постоље е во кесичка
  -нема никакви оштетувања, аномалии, проблеми со порти
  -ја немам кутијата и упатствата од него бидејќи ја начека глушец во подрум

  Се размислувам за промена поради мерак за нов со 4к
   
Слични теми
 1. sumi
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,501
Вчитување...

Сподели

Вчитување...