1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Sony KD-55XE8096 + USB 3.0 to LAN Adapter

Дискусија во форумот 'Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него' започната од DareDevil, 9 Мај 2019.

 1. moongose

  moongose
  Unstoppable

  1,811
  2,047
  19 Јули 2013
  Aj прво наспи се :)
   
 2. 123456

  123456
  Gaining Experience

  804
  399
  12 Април 2013
  Машко
  истиот проблем значи го имам како него, на филипс андроид дали вифи или лан филмот кочи што е BDMV, на шилдот исто преку вифи кочи, ама преку лан си тера без проблем пошто е гигабитен лан.
   
  На DareDevil му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DareDevil

  DareDevil
  Gaining Experience

  225
  199
  25 Април 2011
  Значи не ми е јасно што имаат мајмуните од Сони направено да го блокираат уредот да работи...

  IMG-7653110f30504d0834dcaad7dd58e411-V.jpg Screenshot_20190517_213324_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
   
 4. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,378
  12,504
  2 Август 2012
  Машко
  Не можеш да го “набавиш“ FCC ID бројот од оригиналот да го разбараме за што всушност се работи?
   
 5. DareDevil

  DareDevil
  Gaining Experience

  225
  199
  25 Април 2011
  На телевизорот или на мрежата карта?
   
 6. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,378
  12,504
  2 Август 2012
  Машко
  На мрежната
   
Слични теми
 1. sumi
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,446
 2. Pinceta
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,541
 3. xnickx

  Проценка Sony Xperia Z1

  xnickx, 11 Јуни 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  650
 4. gremlin
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  448
 5. ApexAlex
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  248
Вчитување...

Сподели

Вчитување...