• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Sony Ericsson W810i

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата

SCH

Intern
17 април 2007
37
1
Ме интересира ваше мислење за овај телефон и евентуално искуство со него. Мене доста ми се допаѓа, само не знам дали вреди за тие пари.

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Sony Ericsson W810i е стварно супер телефон мислам дека вреди за парите.
Јас сум користел Sony Ericsson K750i со флашуван софтвер на Sony Ericsson W800i и сум многу задоволен.Sony Ericsson W810i е понова верзија на W800i.
Единствено што фали во овој телефон е WLAN и symbian :) .
Доколку размислуваш да го купуваш мислам дека нема да погрешиш освен ако не си некој кој си има работа со symbian ;)
Повеќе информации за него тука.

psybaron

Intern
10 април 2007
745
48
Куманово
markoaleksic.com
zavisi za sto ti treba telefon?. mene licno ne mi se svigjaat sony ericsson vise..iako ima sony erikson telefon. posebno ne ovie so walkman shit.
jas koga bi kupuval tel. bi kupis so symbian. ako vece sakas sony erikson.P990. ti e dobar.

• Ја почнал/а темата

SCH

Intern
17 април 2007
37
1
Мене всушност ме интересира некој телефон со одприлика карактеристики како овај Sony Ericsson W810i, а највеќе би го користел како mp3 плеер, игричиња а многу ми е битен квалитетот и резолуцијата на сликите и издржливоста на батеријата.

Ме интересира, за одприлика овие пари, дали овај телефон би ми бил од корист или постои некој кој е сличен или подобар?

D

DimitarMK

Гостин
W810i e mnogu dobar telefon,ako nekes symbian.Ako sakas togas nekoj drug.Inaku ja ke si ziam Sony Ericsson W200i.

Password

Intern
10 април 2007
393
9
Зависи за кои пари :). Татко ми го зеде за 3000 ден. пошто е 2 год. редовен претплатник на t-mobile

Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,580
Мислења
823,870
Членови
28,079
Најнов член