• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Sony Ericsson W610i ?

kkxenon

Intern
22 мај 2007
38
0
Сакам да го купам па ако можете пишете ваше искуство.
Што читав по нет ми изгледа на добар телефон само незнам каков е во еднос на W810 и K550.
Ги имам споредено екраните на W810 и K550 и 810 има подобар, што мислите за екранот и камерата на W610-кава?
 
Јас никогаш не би купил SE телефон, но сепак изборот зависи од тоа што ке правиш со телефонот. Ако ти е за музика на пример, од тие 3 W810 ке ти заврши работа, ако ти е за камера, купи си дигитален фотоапарат, и така натаму.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
W610i има мојот роднина, добар е :bravo:
 

kkxenon

Intern
22 мај 2007
38
0
Добар е да само многу лошо изгледа што задниот дел од масаката е помаранџест :ua:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.408
Мислења
900.224
Членови
32.119
Огласи
503
Најнов член
CilCil
На врв Дно