• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sony ericsson t610

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

l3mi

Intern
20 мај 2007
8
0
www.enigmacafe.net
Zdravo decki :)
Imam edno prasanje do site sto se povise po mobilni telefoni
Se raboti za sony ericsson t610. Dali nekoj znae kako mozam da go pre-instaliram ili da go resetiram na "nula".
Problemot e vo toa sto mislam deka "software"-ot ima nekoj problem i non stop se resetira i ne mi dava da vleguvam vo telefonot.
Ima li nekoja moznost toa da se pre-instalira ili da se instalira odnovo.
Za sekoja pomos bi vi bil blagodaren.
 

Dimitar

Intern
8 април 2007
3
0
Germanos нуди, ко демек, бесплатно репарирање на софтверот на сите Sony Ericsson мобилни ама кога отидов ми рекоа дека уште не бил готов системот...:pcuenje:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,543
Мислења
859,055
Членови
29,942
Најнов член
taurusmk
На врв Дно