• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Sony Ericsson R300 Radio

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
Сакав да го купам кога беше тоа "се за -50%" го разгледав убаво ми се допадна ептем за тие пари и кога прашав колку е, ми рекоа дечко на тој нема попуст и ништо си излегов:D

Ја ти препорачувам да си го земеш ако сакаш, Sony Ericsson е Sony Ericsson сепак.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #9

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Мора да ве разочарам не го земав пошто катастрофа е. Како можат овие од ВИП така да лажат, му набилдале перформанси 1.3 камера слот за картица и што уште не а нема врска, ВГА камера, нема слот за картица само 8Мб меморија катастрофа. Повеќе среќа другпат
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,536
Мислења
858,918
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно