• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Sony ericsson p910i

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Nimbuzz е исто така доста добар програм. Ги поддржува скоро сите "поштари".
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,710
Мислења
831,071
Членови
28,704
Најнов член
stojanovvlado
На врв Дно