• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sony erıcsson d750i

SuperMiki

Intern
12 август 2008
90
0
Јас гледаф на официјалната страна на Skype таму не го најдов твојот модел на телефон,а пошто најчесто гледам на официјалните страни и тие што се проверени не го најдов.
Али јбг-а секоја чест на MetalGear.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
:) претежно на официјалните страни нема секогаш се
јас гледам на официјалната страна googleи некои bookmarks кои ги имам:)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
863,558
Членови
30,068
Најнов член
petrovskib
На врв Дно