1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Sony dsc wx-50

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од nvidia88, 6 Февруари 2020.

 1. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  591
  342
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Како од наслов се продава дигитална компактна камера sony dsc wx-50 со (Sony's Exmor R BSI (backside-illuminated) CMOS sensor and Bionz image processor)...користена за оказионално сликање,и ставена во фиока...перфектно работи,нема мана
  Иде со 16гб меморја+ една батерија резерва некористена,и оригинал полнач за батерија
  Цена:3.000ден
  Мала рецензија
  Powerful, petite Sony Cyber-shot WX50 a great buy
   

  Прикачени датотеки:

 2. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  591
  342
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 3. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  591
  342
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje

Сподели

Вчитување...