• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

SONY DSC-W120S

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,286
28,589
kalco.ru
go imam ovoj model na digitalka i me interesira edno prasanje
Dali nekako moze da se povrze so PC i da i ima funkcija na web camera?
Inace koga ke ja povrzam so usb displayot i kamerata se isklucivaat i na kamerata nemoze nisto da se raboti samo se sinhronizira so Pc fala :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,018
Мислења
854,679
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно