1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Sony Alpha a6000 Mirrorless Digital Camera со 16-50mm ОSS Lens

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dreamson, 19 Мај 2019.

 1. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
  Го продавам фотоапаратот Sony a6000 заедно со кит објектив 16-50 3.5-5.6 oss со целосно пакување како од продавница.
  Кутија, полнач, батерија, усб кабел, ремен и плус B+W 40.5 mm XS-Pro Digital MRC-NANO 007 филтер B+W 40.5 mm XS-PRO Clear MRC-NANO 007M Protection Filter#1073869 4012240460748 | eBay

  Добро познат Mirrorless фотоапарат користен аматерски во беспрекорна состојба без никакви оштетувања. Одличен за фото и видео, особено за нојќно снимање е предобар.
  Има за него на нет премногу инфо да не должам тука.

  Цена 430 евра. Контакт тел.070-77 11 79 Зоран

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На bobipp и GGTT1 им се допаѓа ова.
 2. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
 3. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
 4. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
 5. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
  350 евра крајна фиксна цена.
   
 6. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
 7. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
  Во комплетот додавам уште две нови заменски батерии и полнач.
  Цена иста 350 евра.
   
 8. dreamson

  dreamson
  Gaining Experience

  241
  385
  8 ноември 2009
  Продадено надвор од форумот.
  Може клуч.
   
Слични теми
 1. Jedah
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  567
 2. stefan_off
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  879
 3. brasica
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,211
 4. Winncoot
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  4,705
Вчитување...

Сподели

Вчитување...