• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Sony Alpha 5100 + Kit Lens

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Winncoot

Gaining Experience
22 јуни 2017
65
92
Skopje
www.youtube.com
Се продава апаратот кој е купен од Setec.
Телото нема никаква оштета и не е многу користен. (Можам да ви пратам слики во ДМ)
Апаратот доаѓа со целосната кутија и сите аксесоари.
Цена: 20,000мкд

highres-Sony-Alpha-ILCE-A5100-6_1412247120.jpg
shutter count.png
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,719
Мислења
849,347
Членови
29,441
Најнов член
hristijand1
На врв Дно