1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SONY 2.1 Bluetooth Sound Bar HT-CT381

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од -={K-O-R-U-N}=-, 18 Мај 2018.

 1. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,684
  1,772
  6 ноември 2012
  Машко
  QA Specialist
  Продавам SONY 2.1 Sound Bar HT-CT381, скоро и не користен, нема никакви траги на искористеност (нема кафиња, ајвари или гребаници на него).

  Бела боја, одличен, јак и чист звук со одличен бас. Вуферот е безжичен (нормално) со кабел за струја, а позиција каде сакате низ собата/те (не знам зошто некој би сакал вуферот во друга соба да му е ама ок :) )

  Има Bluetooth и NFC конекција, HDMI ARC можност (контрола преку ТВ, на пример), оптички влез, далинско/далечинско... Фул пакување со кутија со упатство со се комплет.

  Моментално во Сони Галерија е 16 990 ден. јас го давам за топ-шоп цена од 10999 ден.

  [​IMG]

   
  На Speedster, TylerMkD, damil и уште 7 други им се допаѓа ова.
 2. damil

  damil
  On your way to fame

  783
  831
  2 Јануари 2015
  Машко
  На рати, без камата ? Или може и со камата, ама немој лихварска само :)
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 3. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,684
  1,772
  6 ноември 2012
  Машко
  QA Specialist
 4. VerifiedUsers Overlay
  olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,614
  3,528
  11 Декември 2008
  Машко
  Цена за кеш? :D
   
  На nikigo му/ѝ се допаѓа ова.
 5. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,684
  1,772
  6 ноември 2012
  Машко
  QA Specialist
  10 999 ден. :)

  Али веќе се резервирани.
   
  На olikomerc му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Crazy

  Crazy
  Gaining Experience

  284
  161
  29 oктомври 2016
  Машко
  Prodaden ti e ?
   
 7. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,684
  1,772
  6 ноември 2012
  Машко
  QA Specialist
  Yes, денес ќе си го земе. Ако има промени, ќе пишам тука.
   
 8. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,684
  1,772
  6 ноември 2012
  Машко
  QA Specialist
  Шитнат.
   
  olikomerc, AlexM и на StalkeR им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...