• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Сончевиот систем е безбеден! Нема катаклизма во 2012 година

Статус
Затворена за нови мислења.

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
ej vidi go ama e sebicen.:LOL: .se zezam.ama ozbilno da bese kraj na svet,ke praevte se sto mozete da se spasite?
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
што ви е вам бе.. каков крај, бабини деветини... не се секирајте, ќе си играте супер марио безгрижно уште 100 години :))
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
ova me natera da mislam na starite dobri vreminja koga igrav Pacman i Millenium Digger(slicno ko Pacman).aj jas idam da gi pobaram i dvete.:D
 
M

Mr.Alien

Гостин
И оваа тема забега во некои други води. Не ги бришам постовите, да се види како не треба од една да се развие друга тема.
@The Shadow - вицовите за Црногорците ни се на сите добро познати, но гледаш дека понекогаш можат и поинаку да звучат. Затоа, да се воздржуваме во иднина од инсинуации на слични теми, ОК?
CASE CLOSED!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,695
Мислења
848,800
Членови
29,430
Најнов член
djpece
На врв Дно