1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Software за Sony Ericsson K660i

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од AceS, 22 Август 2011.

 1. AceS

  AceS
  Intern

  39
  1
  29 Март 2011
  Значи денеска го земав телефончево и ако има некој да го реинсталира software-от на мобилниов пошо се дешава да се изгаси, ми кажаа дека треба да се реинсталира
   
Слични теми
 1. petar.bt
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,612
 2. angel485mk
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  719
 3. sumi
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,348
 4. The_Man
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  557
Вчитување...

Сподели

Вчитување...