• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Software за Sagem my401c?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

sb_zakon

Intern
6 јуни 2008
7
0
Дали некој може да ми каже дали има и каде може да се најде software за поврзување на телефон Sagem my401c со компјутер?
Благодарам однапред !!! :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,747
Мислења
831,719
Членови
28,729
Најнов член
anaa28_
На врв Дно