• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Software за мерење на интернет download

GokoMKD

Intern
14 април 2007
39
0
Ми треба некое програмче кое ке ми мери само симнато и качено , а не локална мрежа и такви ствари , стриктно само за download i upload. фала
 

Drash

Intern
14 јули 2007
252
3
BWMeter е добар ми вржи работа, мери интернет и локален сообраќај
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.158
Мислења
894.788
Членови
31.872
Огласи
337
Најнов член
angelacrvenkoska
На врв Дно