• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Software за Mac

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Angel

Intern
21 април 2007
314
27
Дали некој има било каков Software за Mac? Сакам да набавам iMac па ме интересира како работи под определени услови. Не е за пиратерија туку само за проба
 

smole

Unbeatable
18 април 2007
3,576
4,110
Јас имам Final Cut pro али нешо не контам како се става серискиот.Имам и Toast-за режење али незнам дали работи,го неам пробано. Иначе има доста софтвер по торентиве,а можеби и на Limewire.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Angel

Intern
21 април 2007
314
27
Која верзија имаш? Мене баш и Финал Цут ми треба. Како да се договориме некако ако може да го добијам
 

smole

Unbeatable
18 април 2007
3,576
4,110
ти викам џабе што ќе ти го дадам кога не работи.Пробав да барам и кодови и краков,нема.А и не е обична верзија него некоја lite
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,372
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно