• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Software za deca

  • Ја почнал/а темата
  • #1
23 јули 2007
338
8
Кажете некој добар Софтвер за деца кој би бил од забавен и едукативен карактер
 
M

Mr.Alien

Гостин
Дај ми ден-два да пробуричкам по старите цедиња, каде што мислам дека чувам игрици кои ги наоѓав за ќерка ми кога беше клинка, па ќе ти кажам.
 

Miksa2007

Intern
15 октомври 2007
112
1
Ако најдовте нешто да споделите, да внесам малце едукација наместо гледање бумеранг на кабелска. Едно време ги игравме они флиперскине "Маме" али сепак ако има нешто од едукативен карактер учење англиски или сл. пишете.

Thanks!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,202
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно