• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

software Sony Erricson K810i

  • Ја почнал/а темата
  • #1

petar.bt

Intern
12 август 2007
731
20
Дали некој можи да ми најде software за праење на теми за Sony Erricson K810i?
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Ако ниедна не ти заврши од овие работа, на официјалната страна од СониЕриксон имаш апликација за правење теми. Дај ми маил преку ПП и ќе ти ја пратам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,213
Мислења
858,235
Членови
29,734
Најнов член
Анита Јан
На врв Дно