• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Softverski Spectrum Analizator

  • Ја почнал/а темата
  • #1

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
Treba mi neso takvo.Znae li nekoj nekoja takva programa kompatibilna so Intel Pro/Wireless 2200 BG 802.11b/g adapter.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,714
Мислења
831,184
Членови
28,707
Најнов член
Cranium167
На врв Дно