• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Софтвер за Веб Дизајн

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Programi Za Web Dizajn

Ako imate ili znaete nekoj program za web dizajn pisete tuka.Mene mi treba flash program.:LOL:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Macromedia rules! Dreamweaver rules! SWISH rules!
Woah....обожавам легални софтвери!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Pomos

Ako moze da mi kazete so koj program mozam da gi editiram templejtite na MONSTER TEMPLATE.:bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,659
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно