• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Софтвер за уредување на домот

  • Ја почнал/а темата
  • #1

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
Препорачајте ми некој таков софтвер, ама не 3d max, maya, туку веке нацртани, со големи бази на мебел, разноразни уреди, па можност за доцртување на мебелот..., и да има добра графика да не личат на некоја eфтина 3d игрица.

Поздрав
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,569
Мислења
823,604
Членови
28,075
Најнов член
GGPPkorcula
На врв Дно