1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за менување на ip адреси!Кој??

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од goce ilievi, 15 Мај 2013.

 1. goce ilievi

  goce ilievi
  Intern

  633
  43
  2 Март 2010
  Вака потребно ми е програмче за менување на ip адреси.Имаше едно оддамна на форумов,но не успеав никако да го најдам.Програмчето работеше на принцип што постојано даваше различни Ip адреси.Се сеќава ли некој на ова и дали воопшто знае каде да го најдам.Програмчето беше фрее т.е бесплатно.АКо го знае некој нека ми даде линк,од него или пак од некое слично.Важно е да е проверено.Фала однапред!
   
 2. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  585
  338
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  На goce ilievi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. goce ilievi

  goce ilievi
  Intern

  633
  43
  2 Март 2010
 4. Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,817
  1,654
  22 oктомври 2012
  Машко
 5. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  2,890
  2,466
  21 Јануари 2011
  Машко
  Невработен
  Tor е многу бавен, незнам ова IP Changer 3.0.15 каква брзина има? Некој шо користел да каже?
   
 6. 386ka

  386ka
  Gaining Experience

  2,360
  189
  22 Декември 2007
  А да појасниш, за што станува збор, кои ти се твоите очекувања и каква приватност сакаш да заштитиш?
   

Сподели

Вчитување...