• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Софтвер за машина за сечење?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

samoil

Intern
1 мај 2007
53
0
Вака, ми треба накој што ќе може да изработи софтвер за машина за сечење железо (плазма)вака од прилика би изгледало
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,614
Мислења
821,750
Членови
28,266
Најнов член
Bojan Sardjovski
На врв Дно