1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за GRUNDIG 40 VLE 7420

Дискусија во форумот 'Софтвер за останати видови на ИТ уреди' започната од acko63, 19 Декември 2015.

 1. acko63

  acko63
  Intern

  24
  0
  24 Септември 2014
  Машко
  Веќе година и нешто го користам GRUNDIG 40VLE 7420 и презадоволен сум од него..за тоа време има направено мислам 5 апдејти на софтверот меѓутоа последниов е катастрофален единствено јутубето ми работи..пробував на сајтот на прозводителот меѓутоа никако не можам да најдам софтвер за телевизорот..молам за помош каде и како да симнам софтвер и дали ке биде проблем да вратам постар софтвер кој одлично работеше...ова е моменталната верзија на софтверот во тевето IMAG1734[1].jpg
   
 2. uradi_sam

  uradi_sam
  Gaining Experience

  178
  110
  30 Јануари 2009
  Машко
  Самиот софтвер за ТВто е еден апдејт додека јутубето и другите апликации можат посебно да се апдејтираат, повери има ознака за апдејт на истите.
   
 3. acko63

  acko63
  Intern

  24
  0
  24 Септември 2014
  Машко
  се изнамачив ама такво нешто нема апликациите не можат посебно да се апдејтуваат..сепак е до софтверот
   

Сподели

Вчитување...