1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер за човечки ресурси

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Neznalica, 16 Јануари 2020.

 1. Neznalica

  Neznalica
  Intern

  2
  0
  7 ноември 2019
  Дали знаете некоја наша фирма која изработува софтверско решение за човечки ресурси ? Доколку ви падне некоја на памет ве молам напишете ја. Фала ви :)
   
 2. gamon

  gamon
  On your way to fame

  503
  501
  15 Септември 2014
  bekrija
  Инфопроект или сл се викаа баш тој им е главен продукт


  Испратено од Redmi Note 7 преку IT.mk форум апликација
   
  На Neznalica му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Маша

  Маша
  Gaining Experience

  223
  480
  24 Април 2007
  Женско

Сподели

Вчитување...