1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Софтвер проблем 6.0.1

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од loc geek, 13 ноември 2016.

 1. loc geek

  loc geek
  Gaining Experience

  153
  54
  21 Јуни 2015
  Машко
  Здраво купив нов телефон од т-мобиле samsung s6 edge 32gb има 3-4 месеци имам проблем со телефонот кога се направи апдејт на софтверот имам мејли понекогаш кога не го чепкам повеке време и додека јас не звонам на некој не ми стига порака дека некој ме барал го форматирам нема проблем после кога пак се направи апдејт пак имам мејли еве кој е последен софтвер дали е можно да е хардверски проблем и заборавиф да напоменам картичката ја менев 2пати нови зимав
   

  Прикачени датотеки:

 2. Pulse

  Pulse
  Practice makes perfect

  1,242
  1,290
  26 oктомври 2014
  Машко
  Full Stack Web Developer
 3. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,468
  3,829
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Ако си на вип , и јас го имам истиот проблем не е до телефонот .
   
 4. loc geek

  loc geek
  Gaining Experience

  153
  54
  21 Јуни 2015
  Машко
  Пулсе не мислам на тоа пане не сум ја на вип на т мобајл сам на претплата
   

Сподели

Вчитување...